Return to site

O zajezdni Dąbie na sesji Rady Osiedla - zapraszamy!

Już 18 lutego od godz. 18

Temat naszej zajezdni tramwajowej i jej przyszłości od samego początku wywołuje szerokie zainteresowanie lokalnej społeczności. W ostatnim numerze miesięcznika "Nasza Wielka Wyspa" przedstawiliśmy Państwu koncepcję architektoniczną oraz plan działania, jaki zaproponowało społeczne Partnerstwo, starające się o zagospodarowanie tego zasłużonego dla Wrocławia miejsca (projekt można obejrzeć TUTAJ).
Zgodnie z zapowiedzią, na najbliższej sesji plenarnej Rady Osiedla omówimy - wspólnie z zaproszonymi gośćmi - szerzej tę sprawę. Głównym punktem programu będzie  wystąpienie przedstawicieli Partnerstwa, które zajmie się zagospodarowaniem Zajezdni Dąbie. Szef Stowarzyszenia "Tratwa" Robert Drogoś przedstawi prezentację, która zobrazuje wszystkie aspekty przyszłego Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych. Swoje przybycie zapowiedział także Bartłomiej Świerczewski - Dyrektor Biura Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego.
Prezentacja zajmie maksymalnie około godziny, po niej wywiąże się z pewnością ożywiona dyskusja. Liczymy na konstruktywne uwagi zwłaszcza od Państwa - mieszkańców Osiedla. W myśl zasady "nic o nas bez nas", gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału oraz aktywnego uczestnictwa w dyskusji.
Czwartek, 18 lutego, godz. 18:00, siedziba Rady Osiedla przy ul. Pautscha 4.
All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly